Türkiye Cumhuriyeti

Köln Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

"art Bridge" Karma Sergi Duyurusu , 22.08.2014

KARMA SERGİ DUYURUSU

Kuratörlüğünü ve organizasyonunu sanatçımız Sayın Nuray Turan’ın üstlendiği unvergesslich / unutulmaz / unforgettable başlıklı dokuzuncu „art bridge“ karma sergisi bu yıl 15 uluslararası sanatçının katılımıyla Köln şehrinde Lindenthal Belediyesinin desteğiyle gerçekleşecektir.

“Unutulmaz” kavramının farklı yorumlarının resim, fotoğraf, heykel ve yerleştirme yoluyla işlendiği eserlerin yer alacağı Sergi 15 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 18:30’da Köln-Lindenthal Belediye Başkanı Sayın Helga Blömer-Frerker’in selamlaması ve ardından Başkonsolosumuz Sayın Emre Engin’in konuşması ile açılacaktır.

Sergi 31 Ekim Cuma, 1 Kasım Cumartesi ve 2 Kasım Pazar günleri 11:00 - 19:00 saatleri arasında daha önceki „art bridge„ sergilerinde yer almış sanatçılar ve "art bridge 9" sanatçılarının katılımıyla gerçekleşecek olan "SANAT PAZARI" (Kunstmarkt) ile sona erecektir.

29 Mart 2014 tarihinde kaybettiğimiz değerli sanatçımız Gönül Şen–Menzel unutulmaz eserleriyle sergimizin onur konuğudur.

Aachener Str. 220, 50931 Köln adresindeki "Kunsthalle im Bezirksrathaus Lindenthal" 'de gerçekleştirilecek "art bridge" sergisine giriş ücretsizdir.

Saygıyla duyurulur.